Yürek Çıkmazı Dizisindeki Solmaz Kader’in Ablası Karakterini Canlandıran Ceren Erginsoy Kimdir? - Dizipal HD

Yürek Çıkmazı Dizisindeki Solmaz Kader’in Ablası Karakterini Canlandıran Ceren Erginsoy Kimdir?

Yürek Çıkmazı Dizisindeki Solmaz Karakteri Kimdir?
TRT 1’de yayınlanan Yürek Çıkmazı dizisi, Solmaz diziye yeni dahil olmuştur. Sonradan dahil olmasına rağmen dizini önemli karakterlerinden biri olan Solmaz karakteri, Kader’in ablasıdır. Yürek Çıkmazı dizisine yeni katılan Solmaz karakterini Ceren Erginsoy canlandıracaktır. Bizlerde dizinin oyuncu kadrosuna yeni dahil olan Ceren Erginsoy’u tanıtacağız ve Ceren Erginsoy kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynamıştır? Kamera karşısına ilk kez hangi projeyle geçmiştir? Bekar mı, birlikte olduğu birisi var mı? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Ceren Erginsoy Kimdir?
20 Kasım 1975’de Ankara’da doğan Ceren Erginsoy, Müjdat Gezen Sanat Merkezi tiyatro bölümünü bitirmiştir. Ceren Erginsoy, aynı yerde mitoloji ve sahne derslerinde asistanlık görevlerinde de bulunmuştur. 2001 senesinde Şehir Tiyatroları’na giren ve Tiyatro İstanbul’da da rol alan Ceren Erginsoy, aynı zamanda televizyon programlarında sunuculukta yapmaktadır. Kamera karşısına ilk kez 1996 senesinde Mum Kokulu Kadınlar filmi ile geçen oyuncumuz, en iyi yardımcı kadın oyuncu ödülünü almıştır.

Ceren Erginsoy’un Resmi Instagram Hesabı Nedir?
Resmi Instagram hesabından özel hayat ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Ceren Erginsoy’un Instagram’da 5128 gönderisi ve yaklaşık olarak 10 bin takipçisi vardır. Ceren Erginsoy’un resmi Instagram hesabı: @cerenergünsoy’dur.

Ceren Erginsoy Oynadığı Diziler
Yürek Çıkmazı – 2023
Merhamet – 2013
Papatyam – 2009
Hepimiz Birimiz İçin – 2008
Haylaz Babam – 2005
Büyük Umutlar – 2004
Çemberimde Gül Oya – 2004
Yaralı Kurt – 2000
Ağlayan Kadın – 2000
Aşk Güzel Şeydir – 2000
Canlı Hayat – 2000
Unutmadım – 1997
Baba Evi – 1997
Yasemince – 1997

Ceren Erginsoy Bekar Mı, Birlikte Olduğu Birisi Var Mı?
Başarılı oyuncumuz Ceren Erginsoy, 2005 senesinde Erdem Özcan ile devlenmiştir. Erdem Özcan’ın Ceren Erginsoy ve kızı Kumsal’ı darp ettiği iddiasından dolayı çift anlaşmalı olarak 2019 senesinde evliliklerine son vermiştir. Ceren Erginsoy’un şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir