Yalnız Kurt Dizisinde Oynayan Ela Hakkında Bilgiler - Dizipal HD

Yalnız Kurt Dizisinde Oynayan Ela Hakkında Bilgiler

Yalnız Kurt Dizisinde oynayan Ela kimdir, Yalnız Kurt dizisinde rolü olan Ela karakterini yakından tanıtmaya çalışacağız. Yapımcılığını Sinegraf Yapım şirketinin üstlendiği Yalnız kurt dizisinin yönetmeni Çağatay Tosundur. Senaryosunu Murat Koca ve Alperen Erze’nin yazıya döktüğü Yalnız Kurt dizisinde oynayan Ela karakteri de merak edilmiştir. Bizde bu merakı sona erdirmek için haberimizde Atv ekranlarında yayınlanacak olan Yalnız Kurt dizisinde oynayan Ela karakterini yakından tanıtacağız ve Yalnız Kurt dizisi Ela karakteri kimdir? Yalnız Kurt dizisi Ela karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlere sunacağız.

Peki Ela Kimdir?
28 Ocak 2022’den itibaren her cuma ATV’de yayınlanacak olan Yalnız Kurt dizisinde oynayan Ela karakteri, Esra’nın kızıdır. Babası annesi henüz hamileyken onu ve annesini bırakmıştır. Esra kızı Ela’ya çok düşkündür. Aynı şekilde Ela’da annesine çok düşkündür ve en büyük korkusu da onun başına bir iş gelmesidir. Annesinin hep yanlış kişilere aşık olmasından şikayetçi olan Ela oldukça şeker ve cici bir kızdır. Yalnız Kurt dizisinde oynayan Ela karakterine çocuk oyuncumuz Almina Günaydın canlandıracaktır. Büyük ilgi görmesi tahmin edilen Yalnız Kurt dizisinde oynayan annesine oldukça düşkün Ela karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Almina Günaydın da merak etmiştir. Biz de sizler için Atv ekranlarında yayınlanacak olan Yalnız Kurt dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ela karakterine hayat veren çocuk oyuncumuz Almina Günaydın’ı yakından tanıtacağız.

Almina Günaydın
Yalnız Kurt dizisine Ela karakteri ile katılan çocuk oyuncumuz Alimina Günaydın, çeşitli markaların katalog çekimlerinde yer alarak sektöre başlamıştır. Yusuf Güney Gün Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan Almina Günaydın daha sonra Boyner, Fakir, Koton, Bim, Aspi Nature, Mavera gibi markalarının reklam filmlerimde rol oynamıştır. Aslen Yozgatlı olan Alina Günaydın geçtiğimiz sene yayınlanan ve büyük ilgi görmüş olan masumiyet dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. Masumiyet dizisinde Aleyna karakterine hayat veren ve dizideki performansı ile büyük beğeni kazanan çocuk oyuncumuz bu sezon sadece Kurt dizisiyle ekranda olacaktır.

Peki Almina Günaydın’ın Oynadığı Diziler Nelerdir?
2021 Masumiyet – Aleyna
2021 Şahmeran
2022 Yalnız Kurt – Ela

Küçük Oyuncumuzun Instagram Hesabı
Bu sezon sadece Kurt dizisinde hayat vereceği Ela karakteriyle izleyici karşına geçecek olan çocuk oyuncumuz Almina Günaydın sosyal medyayıda oldukça aktif kullanıyor. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapan çocuk oyuncumuzun Instagram hesabı ailesi yönetiyor. Instagram da 82 gönderisi ve yaklaşık 6 bin takipçisi olan Almina Günaydın’ın resmi İnstagram hesabı: @almina_gunaydin’dır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir