TRT1’De Yayınlanan Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Dizisinin Oyuncu Kadrosu - Dizipal HD

TRT1’De Yayınlanan Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Dizisinin Oyuncu Kadrosu

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı Dizisi Oyuncu Kadrosu
TRT’nin yeni projesi bir dönem dizisi olmuştur. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı adlı dönem dizisi Es film imzası ile yayına geçecektir. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi yönetmeni Berat Özdoğandır. Bir dönem dizisi olduğu için Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi oyuncu seçimleri titiz bir şekilde sürüyor. Dönem dizileri senaryosu çekim yerleri giysileri ve oyuncuları ile bir bütündür. Bu yüzden herhangi birindeki aksama dizinin izlenmesini etkiler. Bu sebeple da Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı bir şekilde devam etmektedir.

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi erkek başrol oyuncusu olarak Tolgahan Sayışman belirlendi. Tolgahan Sayışman Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi erkek başrolü olacak ve büyük ihtimalle Hayreddin Paşa karakterinede o bürünecek.

Oyuncu Kadrosu şu şekildedir:
Tolgahan Sayışman
Timur Acar
Melisa Döngel
Ufuk Özkan
Bahadır Yenişehirlioğlu
Hasan Küçüktekin
Arif Pişkin
Başak Daşman
Ceren Soylu
Gökhan Gencebay
Deniz Çom
Gurur Aydoğan
İlkay Kayku
Yılmaz Bayraktar,
Duygu Gürcan
Halil İbrahim Kurum
Gizem Aydın
Ercüment Fidan
Musa Evren
Sibel Kasapoğlu
Erman Cihan
Demirhan Demircioğlu
Yaşar Aydınoğlu
Yiğit Arda Tan
Revna Çolak

Tolgahan Sayışman
1981 İstanbulda doğan Tolgahan Sayışman Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi ile anlaşma imzaladı. Tolgahan Sayışman Ayla Algan’dan uzun süre oyunculuk eğitimi gördü. Bu sebepten de dizilerin aranan oyuncusu oldu. Tolgahan Sayışman ilk kez Acemi Cadı dizisinde konuk oyuncu olarak yer aldı. Sonrasında Elveda Rumeli, Hepsi1 dizilerinde oynadı. Daha sonra Lale Devri, Yer Gök Aşk, Bir Umut Yeter, Şampiyon, Şeref Sözü, Aynasız Haluk dizi filmlerinde oynadı. Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinin bir dönem dizisi olduğunu düşündüğümüzde Tolgahan Sayışman’ın Hayrettin paşa rolünü canlandıracağını tahmin ediyoruz. Tarihte Hayreddin paşa olarak bildiğimiz Barbaros Hayreddin diğer adıyla Kaptan-ı Derya ve Hızır Reis rolünü Tolgahan Sayışman canlandıracak.

Daha önce Barbaroslar dizisinin konusu da bu dönem olsa da dizi sadece 32 bölüm sürmüştü. Bu sebepten Barbaros Hayreddin paşa döneminin tekrar dizileştirmek istedi yapım şirketi TRT.

Timur Acar
Barbaros Hayreddin dizisinde rol sahibi olan oyuncu Timur Acar 22 Aralık 1979 Almanyada doğmuştur. Dokuz Eylül Üniversitesi’nde oyunculuk eğitimi görmüş. İlk kez 2005 senesinde Kurşun Yarası dizisinde oynamış. Akasya Durağı, Kertenkele, Bebek İşi, Akıllara Seza, Uzak Şehrin Masalı, Leyla İle Mecnun, Oğlum, Söz dizilerinde oynadı. Son olarak Nerdesin Birader, Çakallarla Dans filmlerinde rol aldmıştır.

Melisa Döngel
Melisa Döngel Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisi kadrosuna alındı. Oyuncu Melisa Döngel 1999 İstanbulda doğmuştur. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisinde oyunculuk eğitimi görmüştür. İlk olarak Arka Sokaklar dizisinde rol aldı. Sonrasında Hangimiz Sevmedik, Elif, Aşk Ağlatır, Sadakatsiz, Aşk Mantık İntikam, Kusursuz Kiracı dizilerinde rol aldı. Son olarak Dünyayla Benim Aramda ve Prestij Meselesi dizi filmlerinde oynamıştır.

Ufuk Özkan
Barbaros Hayreddin dizisine Ufuk Özkan katıldı. Ufuk Özkan 1975 Almanyada doğmuştur. İlk olarak Çiçek Taksi dizisinde konuk oyuncu olmuştur. Sonrasında bir çok dizi filmde yer aldı. Geniş Aile dizisindeki rolü ile tanınmıştır. Ufuk Özkan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışmasını sundu. Hayat Bazen Tatlıdır, Ah Be Birader, Duy Beni, Kalk Gidelim dizilerinde rol aldı. Aileler Yarışıyor yarışma programında da sunuculuk yaptı. Cenazemize Hoşgeldiniz yer aldığı son sinema filmi oldu.

Bahadır Yenişehirlioğlu
1962 Manisada doğan Bahadır Yenişehirlioğlu Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde rol alacak olan oyuncu Bahadır Yenişehirlioğlu oyuncu, avuukat ve aynı zamanda yazardır. Yeni Güzel Adam, Sevda Kuşun Kanadında, Payitaht, Barbaroslar Akdenizin Kılıcı dizilerinde rol almıştır. Direniş Karatay ve Hürkuş filmlerinde de rol almıştır.

Hasan Küçükçetin
Hasan Küçükçetin Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde rol alacak. Oyuncu Hasan Küçükçetin 1981 doğumludur. İlk olarak Maskeli Beşler İntikam Peşinde filminde oynamıştır. Sonrasında Yaprak Dökümü, Kiraz Mevsimi, Kaçak, Aşk Ağlatır, Mucize Doktor, Mavera dizilerinde yer almıştır.

Arif Pişkin
Arif Pişkin Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde oynayacaktır. Oyuncu Arif Pişkin 1970 de İstanbulda doğmuştur. Anadolu Üniverstesi Tiyatro bölümü bitirmiştir. Öyle Bir Geçer Zamanki, EDHO, Ufak Tefek Cinayetler, İstanbullu Gelin, Payitaht, Son Yaz ve Gül Masalı dizilerinde rol aldı. Şimdilerde Kuş Uçuşu isimli internet dizisinde rol alacak.

Başak Daşman
Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde Başak Daşman’da yer alacaktır. Başak Daşman 1981 de İstanbulda doğmuştur. İlk olarak Kıvılcım dizisinde yer almıştır. Sonrasında İntikam, Oflu Hocanın Şİfresi, Akrep, Hekimoğlu, Kırmızı Oda dizilerinde yer aldı.

Ceren Soylu
Ceren Soylu Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde yer alacak. Oyuncu Ceren Soylu 1970 de İstanbulda doğmuştur. Ceren Soylu Hayat Bilgisi dizisindeki rolü ile meşhur oldu. Osmanlı Cumhuriyeti, Pis Yedili, Tehlikeli Karım ve Burçlar dizi filmlerinde rol aldı.

Gökhan Gencebay
Barbaros Hayreddin dizisinde rol alan Gökhan Gencebay Orhan Gencebay’ın oğludur. 1985 de İstanbul doğumuştur. Ayla Algan’dan oyunculuk eğitimleri aldı. İlk kez Nöbet dizisinde sonrasında Barbaroslar dizilerinde yer aldı.

Deniz Çom
Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı dizisinde rol alacaktır. Deniz Çom 1992 de İstanbulda doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunudur. Savaşçı dizinde yer alacaktır.

Gurur Aydoğan
Barbaros hayreddin Sultanın Fermanı dizisi oyucnu kadrosuna Gurur Erdoğan’da katıldı.

Ve bu kişilerin yanında dizide yer alacak kişiler ise şunlardır;
İlkay Kayku
Yılmaz Bayraktar,
Duygu Gürcan
Halil İbrahim Kurum
Gizem Aydın
Ercüment Fidan
Musa Evren
Sibel Kasapoğlu
Erman Cihan
Demirhan Demircioğlu
Yaşar Aydınoğlu
Yiğit Arda Tan
Revna Çolak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir