Tetikçinin Oğlu Dizisindeki Sibel Karakterini Canlandıran Bahar Şahin Kimdir? - Dizipal HD

Tetikçinin Oğlu Dizisindeki Sibel Karakterini Canlandıran Bahar Şahin Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Sibel Kimdir?
Yapımcılığını O3 Medya’nın ele aldığı Tetikçinin Oğlu dizisinin başrolünde Timuçin Esen ve Şevket Çoruh oynuyordur. İzleyiciler bunları yanında Sibel karakterini de merak etti. Sibel karakterine oyuncumuz Bahar Şahin canlandıracaktır. Tetikçinin Oğlu dizisi Sibel kimdir? Sibel karakterini canlandıran oyuncumuz Bahar Şahin’i tanıtacağız. Tetikçinin Oğlu dizisinin ana karakterlerinden olan Sibel’i popüler oyuncumuz Bahar Şahin canlandıracaktır. Bizler de bu nedenle Bahar Şahin’i sizler için tanıtacağız ve Bahar Şahin kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Bekar mı, Birlikte Olduğu Bİrisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde yanıt vermeye çalışacağız.

Bahar Şahin kimdir?
4 Mayıs 1997 senesinde Ankara’da doğan Bahar Şahin, okul zamanlarında çeşitli tiyatro oyunlarına katılmıştır. Kamera karşısına ilk defa 2014 senesinde O Hayat Benim dizisiyle çıkmıştır. İlk dizisi olmasına rağmen dikkatleri toplayan oyuncumuz özellikle Zalim İstanbul dizisinde ki performansıyla tanınır hale gelmiştir. Bu dizide canlandırdığı Ceren karakteriyle 2019 senesinde Umut Vaat Eden Oyuncu ödülünü alan Bahar Şahin en son 2022 senesinde Gülümse Kaderine dizisiyle izleyici karşısına çıkmıştır.

Bahar Şahin Oynadığı Diziler
O Hayat Benim 2014-2017 (Müge Atahan)
Lise Devriyesi 2017 (Işıl Yılmaz)
Kayıtdışı 2017 (İnci)
Servet 2018 (Ferah Feza)
Zalim İstanbul 2019-2020 (Ceren Yılmaz Karaçay)
Duran 2022 (Aslı)
Gülümse Kaderine 2022 (Eda)
Tetikçinin Oğlu 2023 (Sibel)

Bahar Şahin Resmi İnstagram Hesabı Nedir?
Popüler oyuncumuz Bahar Şahin Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Instagram da 49 gönderisi ve 1,8 milyon takipçisi olan oyucumuz Bahar Şahin’in resmi İnstagram hesabı: @baharsahiin’dir

Bahar Şahin Bekar Mı, Birlikte Olduğu Birisi Var Mı?
Oyuncumuzun hayranları onun hayatında birin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu yüzden araştırdık. Genç oyuncumuz Bahar Şahin henüz evli değildir. Bahar Şahin daha önce, şimdilerde Trabzonspor’da forma giyen milli futbolcu Dorukan Toksöz ile birlikteydi. Ancak çift anlaşamamış ve daha sonra ilikşilerini bitirmişlerdir. Şimdi ise Bahar Şahin’in hayatında biri bulunmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir