Tetikçinin Oğlu Dizisindeki Nursel Karakterini Canlandıran Esra Kızıldoğan Kimdir? - Dizipal HD

Tetikçinin Oğlu Dizisindeki Nursel Karakterini Canlandıran Esra Kızıldoğan Kimdir?

Tetikçinin Oğlu Dizisindeki Nursel Karakteri Kimdir?
Dizinin yönetmeni Yağız Alp Akaydın’dır. Nursel, dizinin ana karakterinden birisidir. Tetikçinin Oğlu dizisinin önemli karakterinden biri olan Nursel rolüne ise oyuncumuz Esra Kızıldoğan canlandıracaktır. İzleyiciler Nursel karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Esra Kızıldoğan’ı da merak etti. Bizlerde bu sebeple oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Tetikçinin Oğlu dizisinde Nursel karakterine canlandıran Esra Kızıldoğan’ı sizler için tanıtacağız.

Esra Kızıldoğan Kimdir?
1980 senesinde İzmir’de doğan Esra Kızıldoğan, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünü bitirmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Bölümü’nde yüksek lisansını tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk kez 2004 senesinde Kadir Şinas dizisiyle geçen Esra Kızıldoğan, aynı zamanda tiyatroda da oynuyordur. Talento Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz 2004 senesinin en başarılı yardımcı kadın oyuncusu ödülünü sahip olmuştur. Esra Kızıldoğan en son Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde oynamıştır.

Esra Kızıldoğan Oynadığı Diziler
Hayat Şarkısı (2016)
Ah Neriman (2014)
Sultan (2012)
Leyla ile Mecnun (2011)
Bu Kalp Seni Unutur mu? (2010)
Zoraki Başkan (2009)
Beyaz Gelincik (2005)
Kadir Şinas (2004)
Tetikçinin Oğlu (2023)
Alparslan: Büyük Selçuklu (2021-2023)
Sefirin Kızı (2019-2021)
Bozkır (2018-2019)
Sevda’nın Bahçesi (2017)
Bir Deli Sevda (2017)

Esra Kızıldoğan Instagram Hesabı Nedir?
Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Esra Kızıldoğan’ın Instagram da 159 gönderisi ve 137 bin takipçisi vardır. Esra Kızıldoğan’ın resmi Instagram hesabı: @esrakizildogan’dır.

Peki Esra Kızıldoğan Bekar Mı, Birlikte Olduğu Birisi Var Mı?
Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını öğrenmek istedi. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Fakat, Esra Kızıldoğan özel hayatı ile gündeme gelmek istemiyor. Bu sebeple de özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Esra Kızıldoğan’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir