Sıfırıncın Gün Niçin Erken Final Yaptı Ve Tekrar Başlar Mı ? İşte Bu Sorunun Cevabı - Dizipal HD

Sıfırıncın Gün Niçin Erken Final Yaptı Ve Tekrar Başlar Mı ? İşte Bu Sorunun Cevabı

Sıfırıncı Gün niye bitti, erken final yaptı? Sıfırıncı Gün dizisi tekrar başlar mı? Başrolünde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ın oynadığı Sıfırıncı Gün dizisinin yönetmenliğini Süleyman Mert Özdemir üstlenmiştir. İzleyiciler, Tv 8’de yayınlanan Sıfırınıcı Gün’ün niçin bittiğini ve geri başlayıp başlamayacağını da merak etti. Bundan sebeple de Sıfırıncı Gün niçin bitti, erken final yaptı? Sıfırıncı Gün dizisi tekrar başlar mı? Sizlerle paylaşacağız.

İşte O Merak Edilen Soru Sıfırıncı Gün Neden Bitti?
Yapımcılığını Acun Medya’nın karşıladığı Sıfırıncı Gün dizisinin ilk bölümü 28 Aralık Çarşamba akşamı izleyicilere sunulmuştu. Tv 8 ekranlarında yayınlanan Sıfırıncı Gün, çarşamba günleri yayınlanan Kuruluş Osman, Çöp Adam, O Kız, Hayatımın Şansı gibi dizilerden dolayı beklediği kitleye erişememiştir. Bundan dolayı da Sıfırıncı Gün dizisi istediği oranda izlenme alamamıştır. Yani, Sıfırıncı Gün dizisi düşük izlenmeden dolayı sona ermiştir.

Merak Edilen Bir Diğer Soru İse Sıfırıncı Gün Tekrar Başlar Mı?
Başrolünde Engin Öztürk ve Aybüke Pusat’ın oynadığı Sıfırıncı Gün dizisinin sevenleri dizinin tekrar başlayıp başlamayacağını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Kuruluş Osman, Çöp Adam, O Kız gibi dizilerden dolayı beklediği izlenmeleri alamayan Sıfırıncı Gün dizisi, çarşamba günü en az izlenen dizilerinden biri olmuştur. Bundan dolayı da dizi final yapmıştır. Fakat, final yaparak ekranlara veda eden Sıfırıncı Gün dizisi maalesef tekrar başlamayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir