Ömer Dizisindeki Erdal Karakterini Canlandıran Tayanç Ayaydın Kimdir? - Dizipal HD

Ömer Dizisindeki Erdal Karakterini Canlandıran Tayanç Ayaydın Kimdir?

Ömer Dizisindeki Erdal Karakteri Kimdir?
Star TV’de yayınlanan Erdal karakteri, diziye 7. bölümde dahil olacaktır. Erdal karakteri, dizinin ilerleyen bölümlerinde Gamze’den hoşlanacaktır. Fakat, sonradan dahil olmasına rağmen Ömer dizisinin ana karakterlerinden olan Erdal karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Diziye 7. bölümde dahil olan Erdal karakterini Tayanç Ayaydın canlandıracaktır. Bizlerde Erdal karakterini canlandıran oyuncumuz Tayanç Ayaydın’ı tanıtacağız ve Tayanç Ayaydın kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynamıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Bekar mı, birlikte olduğu birisi var mı? Gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Tayanç Ayaydın Kimdir?
7 Ağustos 1979 senesinde İstanbul’da doğan Tayanç Ayaydın, Özel Doğa kolejini bitirdikten sonra Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde eğitim almıştır. Kamera karşısına ilk kez 2004 senesinde Gece Yürüşü dizisiyle geçen oyuncumuz aynı sene Aliye dizisinde de rol almıştır. Kariyerindeki ilk çıkışı Aliye dizisinde canlandırdığı Dr. Kahraman karakteriyle yakalayan oyuncumuz özellikle Sakarya Fırat dizisi ile ilgileri üstüne toplamıştır. Tayanç Ayaydın en son Tozluyaka dizisinde oynamıştır.

Tayanç Ayaydın’ın Oynadığı Diziler
2004 Gece Yürüyüşü
2004 Aliye – Dr. Kahraman
2006 Sıla – Abay
2008 Aşk Yakar – Selim
2009 Ey Aşk Nerdesin? – Serdar
2009-2013 Sakarya Fırat – Uzm.J.II.Kad.Çvş. Osman Kanat
2014 Zeytin Tepesi – Tarık Karatay
2016-2017 Hayat Şarkısı – Hüseyin Cevher
2017-2018 Kırgın Çiçekler – Ejder Lokumcuzade
2019 Tek Yürek – Halit Aslan
2020 Yeni Hayat A Timur Karatan
2021-2022 Bir Zamanlar Kıbrıs/
Kıbrıs: Zafere Doğru – Nikos Sampson
2022 Tozluyaka – Önder Koçak
2023 Ömer – Erdal Aksu

Tayanç Ayaydın Bekar Mı, Birlikte Olduğu Birisi Var Mı?
Tayanç Ayaydın, 5 Temmuz 2011 tarihinde sevgilisi Bulut Köpük ile birlikte trafik kazası yaşamıştır. Sevgilisi Bulut Köpük ile sağlığına kavuşur kavuşmaz evlenen Tayanç Ayaydın’ın bu evliliği 5 Kasım 2011 tarihinde sona ermiştir. Oyuncumuz 2015′ senesinde , Amerikalı öğretmen sevgilisi Sally Ghalayini ile evlenmiştir ve çiftin mutlu bir evliliği vardır.

Tayanç Ayaydın’ın Resmi Instagram Hesabı Nedir?
Oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayat ve yer aldı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 425 gönderisi ve 169 bin takipçisi olan oyuncumuz Tayanç Ayaydın’ın resmi Instagram hesabı: @tayancayaydin’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir