Ömer Dizisinde Emine’yi Canlandıran Çağla Naz Kargı Kimdir? - Dizipal HD

Ömer Dizisinde Emine’yi Canlandıran Çağla Naz Kargı Kimdir?

Star Tv ekranlarında yayınlanan Ömer dizisinin yönetmeni Cem Karcı’dır. İzleyiciler Emine karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle sizler için araştırdık. Emine karakterini oyuncumuz Çağla Naz Kargı canlandırmaktadır. Ömer dizisi Emine karakteri kimdir? Emine karakterini canlandıran oyuncumuz Çağla Naz Kargı’yı yakından tanıtacağız.

Ömer Dizisindeki Emine Karakteri Kimdir?
Yapımcılığını OGM Pictures’in üstlendiği Ömer dizisinin Emine karakteri, dizide ilk bölümden beri vardır. Nisa’nın büyük kızı olan Emine kardeşlerine ablalıktan çok annelik yapıyordur. Her şeyin farkında olan ve annesinin söylediklerine aldırış etmeyen Emine, fakirlik içinde yaşayan gururlu bir kızdır. Ömer dizisinin ana karakterlerinden biri olan Emine’ye oyuncumuz Çağla Naz Kargı canlandırmaktadır. İzleyiciler Emine karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Çağla Naz Kargı’yı da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık.

Emine Rolünü Canlandıran Çağla Naz Kargı Kimdir?
21 Temmuz 2006 senesinde İstanbul’da doğan Çağla Naz Kargı, 16 yaşındadır. Daha önce Dardanel Ton, Arçelik, Panda Stix, Sofia Kağıt Havlu, Maret gibi markaların reklam filmlerinde oynayan çocuk oyuncumuz Vogue Dergi, All Fokids Derg, Elle Dergisi gibi markaların çekimlerinde de yer almıştır. İlker Çoşkun menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. 2014 senesinde Bizim Hikaye dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atan Çağla Naz Kargı, özellikle Adı Efsane dizisiyle biliniyor.

Çağla Naz Kargı oynadığı Diziler
2023 Ömer – Emine
2019 Bir Aile Hikayesi – Nil
2018-2019 Diriliş Ertuğrul – Aslıhan
2017 Adı Efsane – Emine
2016 Elif
2016 Muhteşem Yüzyıl – Gevrehan Sultan
2014 Bizim Hikaye

Çağla Naz Kargı Resmi Instagram Hesabı
Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşımda bulunan genç oyuncumuzun instagram da 69 gönderisi ve 35 binden fazla takipçisi vardır. Sosyal medyayı aktif kullanan Çağla Naz Kargı’nın resmi Instagram hesabı: @caglanazkargi’dır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir