Netflix Sıcak Kafa dizisi nerede çekildi ? Sıcak Kafa dizisi konusu ve oyuncuları! - Dizipal HD

Netflix Sıcak Kafa dizisi nerede çekildi ? Sıcak Kafa dizisi konusu ve oyuncuları!

Netflix platformunda 2 Aralık 2022 tarihinde ilk bölümü ile yayına girecek olan “Sıcak Kafa” dizisi detaylarını sizler için hazırladık. Bu yazımızda sizler için Sıcak Kafa dizisi konusu ve oyuncu kadrosu sizlerle.

Netflix’in Türkiye yapımı projelerinden “Sıcak Kafa”dan (Hot Skull) ilk görüntüler paylaşıldı.

Afşin Kum’un aynı adlı romanından uyarlanan dizi, dil ve konuşma yoluyla, zihinden zihne bulaşan bir delilik salgınının alt üst ettiği bir dünyada geçecek. Yaratıcılığını Mert Baykal’ın üstlendiği dizinin yapımcısı ise Timur Savcı.

Sıcak Kafa dizisi konusu ve oyuncuları!

Dizinin oyuncu kadrosunda Osman Sonant, Şevket Çoruh, Hazal Subaşı, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer, Özgür Emre Yıldırım, Gonca Vuslateri, Hakan Gerçek, Erdem Akakçe, Barış Yıldız, Arda Anarat, Furkan Kalabalık, Şebnem Hassanisoughi ve Cüneyt Uzunlar yer alıyor.

Dizinin konusu ise şu şekilde;

“Son derece gizemli bir biçimde zihinden zihne bulaşan bir delilik salgınından etkilenmeyen bir tek kişi, eski bir dilbilimci olan Murat Siyavuş’tur”

“…Acımasızlığıyla ünlü Salgınla Mücadele Kurumu tarafından arandığını öğrenen Murat, saklandığı kurtarılmış bölgeden kaçmak ve yangınlar içindeki İstanbul’un gizemli dehlizlerinde hastalığın ona mirası olan “sıcak kafa”sının sırrının peşine düşmek zorunda kalır.”

Tam olarak 8 ayrı ve son derece güzel bölümden oluşan ve distopik macera türündeki “Sıcak Kafa” 2 Aralık 2022 tarihinde izleyicilerle buluşacak.

Netflix Sıcak Kafa dizisi nerede çekildi ?

Farklı hikayesiyle dikkat çeken dizinin çekimleri İstanbul’un çeşitli ilçeleri ve semtlerinde gerçekleştiriliyor. Bazı sahneler ise özel stüdyolarda yeşil perde önünde çekiliyor. Montaj esnasında yeşil zemine farklı görüntüler yerleştiriliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir