Kraliçe Dizisindeki Simay Karakterini Canlandıran Merve Honca Kimdir? - Dizipal HD

Kraliçe Dizisindeki Simay Karakterini Canlandıran Merve Honca Kimdir?

Kraliçe Dizisindeki Simay Karakteri Kimdir?
Kanal D de yayınlanacak olan Kraliçe dizisi Simay, dizinin önemli karakterlerindendir. Simay karakteri, Ateş’in takım arkadaşı Burak ile birliktelikleri vardır. Fakat Simay ve Burak ikilisinin bu mutlu ilişkileri İpek yüzünden kötü olacaktır. Kraliçe dizisinin önemli karakterlerinden olan Simay karakterine ise oyuncumuz Merve Honca canlandıracaktır. İzleyiciler Simay karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuzu da merak etti. Bizlerde Merve Honca kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynamıştır? Kamera karşısına ilk kez hangi proje ile geçmiştir? Bekar mı, birlikte olduğu birisi var mı? Gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Merve Honca Kimdir?
25 Ağustos 1998 senesinde doğan Merve Honca, İstanbul Kültür Üniversitesi Sinema Ve Televizyon Bölümünü bitirmiştir. Üniversiteyi bitirdikten sonra Ekol Oyunculuk Yönetimi, 23 CRAFT gibi kurumlarda staj eğitimini tamamlamıştır. Senaryo yazarlığı eğitimleri alan oyuncumuz kamera karşısına ilk kez 2022 senesinde Prestij Meselesi filmi ile geçmiştir. Bunun yanında tiyatro oyuncusu olan Merve Honca Felix Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

 

Merve Honca’nın Resmi İnstagram Hesabı Nedir?
Sektörde yeni olan oyuncumuz Merve Honca, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 41 gönderisi ve yaklaşık 2 bin takipçisi bulunan Merve Honca’nın resmi Instagram hesabı: @mervehonca’dir

Merve Honca Bekar Mı, Birlikte Olduğu Birisi Var Mı?
Sektörün yeni yüzlerinden olan güzel oyuncumuz Merve Honca evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmeyi sevmeyen Merve Honca sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı da oyuncumuz Merve Honca’nın hayatında bilinen biri yoktur.

 

Merve Honca’nın Oynadığı Diziler
Genç oyuncumuz Merve Honca’nın oynadığı ilk dizi projesi Kraliçedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir