Kraliçe Dizisindeki İpek Karakterini Canlandıran Selin Işık Kimdir? - Dizipal HD

Kraliçe Dizisindeki İpek Karakterini Canlandıran Selin Işık Kimdir?

Kraliçe Dizisindeki İpek Karakteri Kimdir?
Yönetmeni Cevdet Mercan’ın olduğu Kraliçe dizisinin İpek karakteri, dizinin ana karakteri arasında yer alıyor. İpek, Ateş’in takım arkadaşları Burak, Efekan ve Murat’ın tacizine uğradığını söylemiştir. Eskortluk yapan İpek’in tecavüz iddiası herkesi mahvedecektir. Kraliçe dizisinin önemli karakterlerinden olan İpek’i genç oyuncumuz Selin Işık canlandıracaktır. Bizlerde Kraliçe dizisinde İpek karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Selin Işıkı tanıtacağız ve Selin Işık kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynamıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Bekar mı, birlikte olduğu birisi var mı? Gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Selin Işık Kimdir?
26 Kasım 1987 senesinde İzmir’de doğan Selin Işık, Radyo Televizyon Bölümü bitirmiştir. Bunun yanında sporcu ve voleybolcu olan Selin Işık kamera karşısına ilk kez 2014 senesinde Çılgın Dersane Üniversitede dizisiyle geçmiştir. Dizideki performansıyla büyük ilgi toplayan oyuncumuz ertesi sene Esaretim Sensin dizisinde oynamıştır. Özellikle Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle tanınır hale gelen oyuncumuz kamera karşısına en son Müjdemi İsterim filmiyle çıkmıştır.

Selin Işık Resmi Instagram Hesabı Nedir?
Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Selin Işık, sosyal medyayı aktif biçimde kullanmaktadır. Instagram da 74 gönderisi ve yaklaşık 80 bin takipçisi olan Selin Işık’ın resmi Instagram hesabı: @selinisofficial’dir.

Selin Işık’ın Oyandığı Diziler
2023 Kraliçe – İpek
2021 Kazara Aşk – Nazlı Çilek
2018-2020 Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz – Özlem Çakırbeyli
2018 Tam Kafadan – Gizem
2017-2018 Siyah İnci – Irmak
2014 Çılgın Dershane Üniversitede

Selin Işık Bekar Mı, Birlikte Olduğu Birisi Var Mı?
Özel hayatıyla gündeme gelmeyi sevmeyen oyuncumuz Selin Işık evli değildir. Selin Işık daha önce kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Rıza Kocaoğlu ile birlikteydi. Fakat ünlü çiftin ilişkisi kıskançlık sebebiyle sona ermiştir. Selin Işık’ın şuanda ise hayatında bilinen biri yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir