Kızılcık Şerbeti Dizisi Nerede Çekiliyor ? Kızılcık Şerbeti Dizisi Konusu Nedir ? - Dizipal HD

Kızılcık Şerbeti Dizisi Nerede Çekiliyor ? Kızılcık Şerbeti Dizisi Konusu Nedir ?

Show TV ekranlarında kısa bir süre sonra yayınlanması beklenen yeni diziler arasında yer alan Kızılcık Şerbeti hakkında merak edilenler sizlerle. Kızılcık Şerbeti dizisi çekim yeri neresi ? Kızılcık Şerbeti dizisi konusu ve oyuncuları sizlerle.

2022-2023 sezonun da en çok izlenen kanallarımız arasında yer alan SHOW TV ekranlarında yayınlanacak olan Kızılcık Şerbeti dizisi için geri sayım devam ediyor. Barış Kılıç, Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör gibi isimleri buluşturan dizi, oyuncu kadrosu kadar konusuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kızılcık Şerbeti dizisi, 28 Ekim 2022 Cuma akşamı ekran yolculuğuna başlıyor.

Kızılcık Şerbeti

KIZILCIK ŞERBETİ KONUSU NEDİR?

İyi eğitimli, realist ve modern bir kadın olan Kıvılcım (Evrim Alasya), eşinden ayrıldıktan sonra dimdik ayakta kalmış, 2 kızını da inandığı değerler doğrultusunda yetiştirmiştir. Küçük kızı Çimen (Selin Türkmen) henüz liseye devam etmekte, büyük kızı Doğa (Sıla Türkoğlu) ise üniversitede diş hekimliği okumaktadır.

Kıvılcım’ın tek isteği çocuklarının ileride başarılı ve mutlu olmalarını görmektir. Doğa’nın daha üniversiteye girdiği ilk yıl erkek arkadaşıyla evlenmesiyle büyük bir hayal kırıklığı yaşayan Kıvılcım, hayatının şokunu kızının kocasının ailesiyle tanışmasında yaşar.

Doğa’nın çok sevdiği eşi Fatih’in (Doğukan Güngör) ailesi oldukça muhafazakar bir ailedir. Kızının hayata bu kadar farklı bakan bir aileyle yapamayacağını düşünür. Doğa ise aşklarının her türlü farklılığın üstesinden geleceğine inanmaktadır. Kızılcık Şerbeti; doğruları aynı, yöntemleri farklı olan iki uç aile arasında kalan bir aşk hikayesidir.

KIZILCIK ŞERBETİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Senaryosunu Melis Civelek’in kaleme aldığı Kızılcık Şerbeti’nin oyuncu kadrosunda Evrim Alasya, Barış Kılıç, Sıla Türkoğlu ve Doğukan Güngör’ün yanı sıra;

Settar Tanrıöğen, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Özlem Çakar, Oral Özer, Rahimcan Kapkap, Serkan Tınmaz, Tuana Gizem Uzunlar yer alıyor.

Dizi İstanbul ve ilçelerinde çekilmektedir. Dizide yer alan kolejin, İstanbul Ataşehir’de bir özel koleje ait olduğu düşünülüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir