Gülcemal Dizisinde Semra Karakterini Canlandıran Gökçem Çoban Kimdir ? - Dizipal HD

Gülcemal Dizisinde Semra Karakterini Canlandıran Gökçem Çoban Kimdir ?

 

Peki Gülcemal Dizisindeki Semra Karakteri Kimdir?
Gökçem Çoban Kimdir? Gülcemal dizisindeki Semra karakterini yakından tanıtacağız. Fox Tv’de yayınlanacak olan Gülcemal dizisinin yönetmeni Ali Balcı’dır. İzleyiciler MF Yapım imzalı Gülcemal dizisi Semra karakterini merak etti. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Semra karakterini oyuncumuz Gökçem Çoban canlandıracaktır. Senaryosunu Eda Tezcan’ın yazdığı Gülcemal dizisinin Semra karakteri dizinin ana karakterinden biridir. Fakat, Semra karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Gülcemal dizisinin ana karakterlerinden biri olan Semra’ya ise oyuncumuz Gökçem Çoban canlandıracaktır.

Şimdi İse Gökçem Çoban Kimdir Sorusunu Yanıtlayacağız
Sektörün yeni yüzlerinden olan oyuncumuz Gökçem Çoban, İzmir Demokrasi Üniversitesini bitirmiştir. Yaşamına İstanbul’da devam eden oyuncumuz kamera karşısına ilk kez 2021 senesinde vizyona giren Ecinni 3: Issız Çığlık isimli sinema filmiyle geçmiştir. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Gökçem Çoban, Yasemin Bulut Menajerlik şirketine bağlı olarak iş yapmaktadır. Gülcemal dizisiyle anlaşma yapan oyuncumuz en son 2022 senesinde Kadere Karşı dizisinde oynamıştır.

Gökçem Çoban Oynadığı Diziler
Gülcemal (Semra, 2022)
Kadere Karşı (Doğa / Melek, 2022)

Peki Gökçem Çoban Bekar Mı?, Birlikte Olduğu Birisi Var Mı?
Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti ve bizde araştırdık. Genç oyuncumuz evli değildir. Gökçem Çoban sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. O yüzden oyuncumuzun hayatında bilinen birisi yoktur.

Oyuncumuzun Resmi İnstagram Hesabı Nedir?
Sektörde yeni olan genç oyuncumuz Gökçem Çoban Instagram hesabını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Instagram da 24 gönderisi ve 2 binden fazla takipçisi bulunan Gökçem Çoban’ın resmi Instagram hesabı: @gokcemcoban’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir