Gül Masalı Dizisinde Gonca Karakterini Canlandıran Gülper Özdemir Kimdir? - Dizipal HD

Gül Masalı Dizisinde Gonca Karakterini Canlandıran Gülper Özdemir Kimdir?

Gül Masalı dizisinin başrolünde oynayan Gonca karakterini yakından tanıtacağız. Proje tasarımına Soner Caner’in imza atacağı Gül Masalı dizisinin yapımcılığını Pastel Film karşılayacaktır. Bizlerde, Isparta’da kaydedilecek olan Gül Masalı dizisinin başrolünde oynayan Gonca karakterini yakından tanıtacağız ve Gül Masalı dizisi Gonca karakteri kimdir? Gül Masalı dizisi Gonca karakterini canlandıran oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce oynadığı dizileri sizlere açıklayacağız.

Gül Masalı Dizisinde oynayan Gonca Karakteri Kimdir? Atv ekranlarında yayınlanacak olan Gül Masalı dizisinin başrolünde oynayan Gonca karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgi bulunmamakta. Bizler, Gül Masalı dizisinin başrolünde oynayan Gonca karakterinin nasıl biri olduğu hakkında bilgiye ulaştığımız elimizdeki bilgileri sizlerle paylaşacağız. Gül Masalı dizisinin başrolünde oynayan Gonca karakterine oyuncumuz Gülper Özdemir canlandıracaktır. Bizlerde oyuncumuz Gülper Özdemir’i yakından tanıtacağız ve Gülper Özdemir kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Bekar mı, Birlikte olduğu birisi var mı? Gibi sorulara cevap vermeye çalışacağız.

Gülper Özdemir Kimdir?
32 yaşında olan oyuncumuz Gülper Özdemir, 18 Kasım 1990 senesinde Almanya’da doğmuştur. Main University of Applied Scienes/International Business School’da okuyan Gülper Özdemir Almanya’da birçok tiyatro oyununa katılmıştır ve oyuncumuzun ülkemizde yer aldığı ilk projesi Medcezir dizisidir. Dizide canlandırdığı Arya karakteriyle büyük ilgi toplayan ve ertesi sene Bana Sevmeyi Anlat dizisinde oynayan oyuncumuz daha önce Tutsak, Meleklerin Aşkı, Kıbrıs Zafere Doğru, Sen Anlat Karadeniz gibi başarılı projelerde de oynamıştır.

Gülper Özdemir Oynadığı Diziler
2015 Medcezir – Arya
2016 Bana Sevmeyi Anlat – Simge Aydın
2017 Kara Yazı – Derya Uluçınar
2017 Tutsak – Elif Ersöz
2018 Meleklerin Aşkı – Melek Saymaz
2019 Sen Anlat Karadeniz – Hazan
2021-2022 Kıbrıs: Zafere Doğru – Doktor Ayşe İnan
2022 Gül Masalı – Gonca

Gülper Özdemir Resmi İnstagram Hesabı
Gül Masalı dizisinin başrolünde oynayan oyuncumuz Gülper Özdemir sosyal medyayı aktif olarak kullanmaktadır. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve bulunduğu projeler hakkında sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun Instagram’da 127 gönderisi ve 503 bin takipçisi vardır. Gülper Özdemir’in resmi Instagram hesabı: @gulperr’dir.

Gülper Özdemir bekar mı, birlikte olduğu birisi var mı? Sorusunun cevabın ise Güzel oyuncumuz Gülper Özdemir henüz evli değildir. Özel hayatı ile gündeme gelmeyi sevmeyen oyuncumuz özel hayatını sosyal medyadan uzak yaşamayı tercih etmektedir. Bir zamandır Kıbrıs Zafere Doğru dizisinin setinde tanıştığı iş ortağı Mehmet Aykaç ile birliktedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir