Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Gelen Oyuncular - Dizipal HD

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Gelen Oyuncular

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Yeni Gelen Oyuncular izleyiciler tarafından araştırılıyor. Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine yeni gelen oyuncular kimler?
Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi güncel kadrosu ve merak edilen oyuncular…

Pamir Pekin (Doktor Kıvanç)
Pamir Pekin’in canlandırdığı Kıvanç karakteri Karabayır Merkez Hastanesinde cerrah olarak çalışmaktadır. Çalışkanlığı ve başarısı ile ün salan Kıvanç’ın Sadi Piyaslı ile geçmişten tanışıklığı bulunmaktadır.

Ahmet Arıman (Tayfun Hoca)
27 Kasım 1955 doğumlu Ahmet Arıman Gelsin Hayat Bildiği gibi Yeni Gelen Oyuncular arsında yer alıyor. Tayfun Hoca Araz’ın okulunda öğretmendir.

Kağan Uluca (Serdar)
1978 Bursa doğumlu oyuncu Kağan Uluca Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Serdar karakterine hayat veriyor. Serdar Sadi’nin de beraber çalıştığı kurum olan Organize Şubenin Müdürüdür.

Mert Kurdal (Nedim)
7 Temmuz 984 doğumlu oyuncu Mert Kurdal da Gelsin Hayat Bildiği gibi Yeni Gelen Oyuncular arsında yer alıyor. 188cm boyundaki oyuncu Nedim karakterine hayat veriyor.

Sabri Memi (Tarık Hoca)
Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Sabri Memi gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Tarık Hoca karakterine hayat veriyor. Tarık Hoca da tıpkı Orhan Hoca ve Tayfun Hoca gibi Araz ve ekibinin yer aldığı okulda öğretmen olarak yer alıyor.

Ayhan Bozkurt (Orhan Hoca)
Gelsin Hayat Bildiği gibi Yeni Gelen Oyuncular arsında yer alan Ayhan Bozkurt Araz ve ekibinin yer aldığı okulda Edebiyat Öğretmeni olarak yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir