Fedakar Dizisindeki Tarık Karakterini Canlandıran Berkay Veli Kimdir? - Dizipal HD

Fedakar Dizisindeki Tarık Karakterini Canlandıran Berkay Veli Kimdir?

Fedakar Dizisindeki Tarık Karakteri Kimdir?
Yönetmeni Özgür Pak’ın olduğu Fedakar dizisindeki Tarık karakteri, dizinin başrolündedir. Tarık karakteri, Karaca Holding’in tek veliahdıdır. Tarık’ın ablasını Elif’in kardeşi Sefer öldürmüştür. Fedakar dizisinin başrolünde olan Tarık karakteri ise ablasının intikamını almak isterken Elif’e aşık olacaktır. Dizinin başrolünde olan Tarık karakterine oyuncumuz Berkay Veli canlandıracaktır. Bizlerde Fedakar dizisinin başrol oyuncusu Berkay Veli’yi yakından tanıtacağız ve Berkay Veli kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynamıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Bekar mı, birikte olduğu birisi var mı? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları yanıtlamaya çalışacağız.

Berkay Veli Kimdir?
1 Temmuz 1993 senesinde Ankara’da doğan Berkay Veli, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünü bitirmiştir. Oyuncumuz daha önce TRT ve Kültür Bakanlığı Gençlik Korolarında ve birçok THM korosunda bağlama çalmıştır. Kamera karşısına ilk kez 2017 senesinde Seven Ne Yapmaz dizisi ile geçen oyuncumuz özellikle Beni Bırakma dizisinde canlandırdığı Emre Sayar karakteriyle ilgi toplamıştır. Berkay Veli, Shiva Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Berkay Veli’nin Resmi Instagram Hesabı Nedir?
Sosyal medyayı aktif biçimde kullanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 15 gönderisi ve 20 binden fazla takipçi bulunan oyuncumuz Berkay Veli’nin resmi Instagram hesabı: @berkay_veli’dir.

Berkay Veli Bekar Mı, Birlikt Olduğu Birisi Var Mı?
Özel hayatıyla gündeme gelmekyi sevmeyen oyuncumuz Berkay Veli, aynı üniversiteyi bitiren meslektaşı Lara Türkoğlu ile evlidir. Mutlu bir evliliklerinin olduğunu bildiğimiz çift özel hayatını kendi içlerinde yaşamaktadır.

Berkay Veli Oynadığı Diziler
2023 Fedakar – Tarık
2018-2020 Beni Bırakma – Emre Sayar
2017 Seven Ne Yapmaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir