Exxen Gibi 3. Sezon izle | Exxen Gibi 3. Sezon 2. Bölüm izle - Dizipal HD

Exxen Gibi 3. Sezon izle | Exxen Gibi 3. Sezon 2. Bölüm izle

Son zamanların en sevilen yerli komedi dizileri arasında yer alan Exxen Gibi dizisi 3. sezon izleme detaylarını sizler için hazırladık. Feyyaz Yiğit ile Kıvanç Kılınç’ın başrolünü paylaştığı sitcom dizisi Gibi’nin yeni sezonu yayınlandı.

Exxen Gibi 3. Sezon izle

Yılmaz ve İlkkan, sürekli olarak birbiriyle kavga etmekte usta olan iki arkadaştır. Arkadaşlıklarının en önemli özelliği ise sıradan hayatlarını altüst edecek bir şeyler yapmayı her zaman becermektir. Küçücük olayları inanılmaz bir ustalıkla büyütür, işleri abartı derecede sorun çıkartan bir seviyeye getirirler.

Hayır yolcularının ve vefa bekçilerinin yıkımlı uyanışını izlerken gözyaşlarınıza engel olamayacak ve coşku siperlerine sığınıp bu saldırının sona ermesini bekleyeceksiniz. Gibi üçüncü sezonun ilk bölümüyle 29 Ekim’de sadece Exxen’de.

Gibi dizisinin başrolünü Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç paylaşıyor. İkinci sezonda ana kadroya Ahmet Kürşat Öçalan dahil olmuştu. Ömer Sinir’in yönetmenliğini yaptığı ‘Gibi’nin senaryosunu Feyyaz Yiğit ve Aziz Kedi kaleme alırken, üçüncü sezonda hangi oyuncuların olacağı şimdiden merak konusu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir