Ego Dizisindeki Esin Karakterini Canlandıran Şafak Pekdemir Kimdir? - Dizipal HD

Ego Dizisindeki Esin Karakterini Canlandıran Şafak Pekdemir Kimdir?

Ego Dizisindeki Esin Karakteri Kimdir?
Fox TV’de yayınlanan Erkeğe Güven Olmaz dizisindeki Esin karakteri, diziye yeni dahil olmuştur. Fakat, Ego dizisine sonradan dahil olmasına rağmen dizinin ana karakterlerinden biri olan Esin karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Esin karakterini ise Şafak Pekdemir canlandıracaktır. İzleyiciler Esin karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz Şafak Pekdemir’i de merak etti. Bizlerde Şafak Pekdemir kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynamıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Kamera karşısına ilk kez hangi proje ile geçmiştir? Bekar mı, birlikte olduğu birisi var mı? Gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Şafak Pekdemir Kimdir?
19 Haziran 1988 senesinde İstanbul’da doğan Şafak Pekdemir, Beykent Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesini bitirmiştir. Oyuncumuz kamera karşısına ilk kez 2009 senesinde Sadist filmiyle çıkmıştır. Kariyerinde ki ilk çıkışı İncir Reçeli 2 film ile yakalayan Şafak Pekdemir, bunun yanında tiyatro oyuncusudur. Özellikle Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Zehra Argun karakteri ile tanınan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 senesinde Barış Akarsu Merhaba filmi ile geçmiştir.

Şafak Pekdemir Bekar Mı, Birlikte Olduğu Birisi Var Mı?
Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Şafak Pekdemir, 2017 senesinde avukat sevgilisi Burak Mengü ile evlenmiştir. Fakat çiftin evliliği uzun sürmemiştir ve 2018 senesinde ayrılmışlardır. Şafak Pekdemir’in şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Şafak Pekdemir’in Resmi Instagram Hesabı Nedir?
Sosyal medyayı aktif biçimde kullanan oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımlar yapmaktadır. Instagram da 122 gönderisi ve 560 bin takipçisi olan Şafak Pekdemir’in resmi Instagram hesabı: @safakpkdmr’dir.

Şafak Pekdemir Oynadığı Diziler
2010 Türk Malı – Zehra
2011 Şüphe – Aslı Demircan
2012 Leyla ile Mecnun – Nisan
2012 Seksenler – Türkan
2015-2016 Asla Vazgeçmem – İclal Demirer Kozan
2018-2021 Yasak Elma – Zehra Argun
2021 Yalancılar ve Mumları – Meliha
2022 Senden Daha Güzel – Sevda Tuzkan
2023 EGO – Esin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir