Dizipal.24.com Exxen Blutv Netflix - Dizipal HD

Dizipal.24.com Exxen Blutv Netflix

Dizipal 24.com Exxen Blutv Netflix dizi ve filmlerinin yer aldığı platformda keyfinize göre izleyebileceğiniz içerikleri anında bulabilme imkanına sahipsiniz.

Dizipal 24 com ile en güncel girişlere sahip olabilirsiniz.

Hayatınızda bir an sıkıldığınız veya yapacak bir işiniz yok ise dizi veya film izleyebilirsiniz. Kaliteli güzel bir dizi veya film bulmak için dizi film yorumlarına bakılır. Dizi veya film yorumlarında en çok sevilen içerik izlenilmesi için karar verilir. İlk olarak hangi tür dizi veya film izlemek istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Sevdiğiniz türe karar verdikten sonra dizi veya film arayışına girmenizi öneriyoruz. Dizi veya filmlerde umduğunuzu veya beklentinizi her zaman karşılayamaya bilirsiniz. Filmin veya dizinin konusunu araştırıp en beğendiğiniz konuyu izlemeniz sizin için iyi olacaktır.

 

dizipalhd.com’un haftalık yayın rehberine hoş geldiniz . Her hafta Netflix , Exxen , Amazon Prime , Disney+ , HBO Max ve daha fazlası gibi akış platformlarında bulunan izlenmesi gereken beş film ve TV şovu öneriyoruz .

Pek çok öneri yeni şovlar içindir, diğerleri ise kaçırmış olabileceğiniz radar altı yayınlar veya ayın sonunda bir akış hizmetinden çıkmak üzere olan klasikler içindir.

Bilmemiz gerektiğini düşündüğünüz yeni bir favori filminiz veya şovunuz var mı? Yorumlarda bize bildirin. Şimdiden teşekkür ederiz. Haftalık yayın rehberimize başlayalım.

BU FİLMLERİ İZLEYİN!

Filmler
“Cadılar Bayramı Sona Eriyor”
Birçok korku hayranı, “Halloween Ends”in David Gordon Green (“Pineapple Express”) tarafından yönetilecek uzun soluklu film serisinin son girişi olduğunu duyunca çok sevinecek. Yönetmen ve komedi yazarlarından arkadaşı Danny McBride (“The Righteous Gemstones”), John Carpenter’ın serisini “Halloween” (2018), “Halloween Kills” (2021) ve şimdi “Halloween Ends” ile bölücü yeni bir yöne götürdü. Katil Michael Myers’ı maskeleyen kasabalıların çoğunu ifşa etmek, uzun zamandır kendi başlarına canavarlar olarak terörize edildi. İlk iki Green filminin hayranı değilseniz, muhtemelen “Ends”i de sevmezsiniz. Laurie Strode (Jamie Lee Curtis), Myers ve uygun şekilde tehditkar bir Carpenter tarafından bestelenen film müziği, 1978 orijinaline “Sonları” bağlayan yegane konulardır. Ama eğer “Cadılar Bayramı Sonları”na açık fikirlilikle yaklaşırsanız.

Sapık (Psycho)


Çok az yönetmen, ilk uzun metrajlı filmini çektikten neredeyse bir asır sonra, eserleri sıklıkla taklit edilen ancak nadiren zirveye ulaşan gerilim ustası Alfred Hitchcock’dan daha büyük bir film ortamı etkisi olduğunu iddia edebilir. Hitchcock’un çalışmaları arasında en kalıcı ve etkili olanı, slasher türünü doğuran, dünyayı Norman Bates’te yeni bir tür kötü adamla tanıştıran, şimdiye kadarki en ikonik film müziklerinden birine sahip olan ve kamera tekniklerine öncülük eden çığır açan bir film olan 1960’ların “Psycho” dur. 60 yıldan fazla bir süre sonra hala hayranlık uyandırıyor.

Konuşanlar 80. Bölüm izle

Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programı 21 Ekim Cuma günü Exxen platformunda ekranlara geliyor. Konuşanların son bölümünü full izleyebilirsiniz.

“Black Mirror”

“Castle Rock” ve “American Horror Story” gibi birçok harika korku antolojisi programı için öneriler bulabilirsiniz . Bunların hepsini zaten izlediyseniz, “Alacakaranlık Kuşağı”nın çarpık benzetmelerine günümüzün en yakın eşdeğeri olan bir İngiliz ithali olan “Kara Ayna”yı düşünün – 2019 “Alacakaranlık Kuşağı”nın yeniden çevriminden bile daha fazla. Pek çok bölüm teknolojinin toplum üzerindeki yıpratıcı etkisine odaklanır, ancak diğerleri parmağı doğrudan insanlığın kendisine işaret eder. Öne çıkan bölümler arasında, kariyerinin başındaki Daniel Kaluuya’nın (“Get Out”) başrolde yer aldığı “15 Million Merits” ve bir ön şöhret olan Domhnall Gleeson (“Ex Machina”) yer alan “Be Right Back” yer alıyor.

Nasıl izlenir: “Black Mirror” Netflix’te yayınlanıyor .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir