Dizipal House Of The Dragon 11.Bölüm Full İzle - Dizipal HD

Dizipal House Of The Dragon 11.Bölüm Full İzle

Dizipal House Of The Dragon 11.bölüm izle. Dizipal House Of The Dragon 10. bölümü ile ekranlara veda etti. Dizipal House Of The Dragon 11.bölüm yayınlanıp yayınlanmayacağı merak ediliyor.

House Of The Dragon 11.bölümü izle

Dizipal House Of The Dragon 1.sezonu 10. bölümü ile bitti. House Of The Dragon 2.sezonunun çekilip çekilmeyeceği milyonlarca kişi tarafından merak ediliyor. House Of The Dragon 2.sezonu ne zaman çekilecek?

House Of The Dragon 2. sezonunun çekilip çekilmeyeceğine yönelik herhangi bir açıklama yapılmadı. Milyonlarca kişi House Of The Dragon 2. sezonu çekilmesi yönünde hem fikir.

İlk Bölümünden İtibaren Heyecan Dolu Bir Yapı

İlk bölümünden itibaren Game of Thrones prequel çılgın bir hızla ilerliyor ve buna ayak uydurmaya çalışmak heyecan verici olabilir. House of the Dragon , sadece ilk sekiz bölümünde üç büyük zaman atlaması yaptı – ilk üç yıl, sonra 10 yıl, sonra altı yıl daha – ve her seferinde oyuncu kadrosunun çoğunu değiştirdi. Oyuncuların sürekli rotasyonu, bir karakterin on yıllar boyunca nasıl geliştiğini anlamayı zorlaştırabilir. Bu arada, ikincil karakterler ortaya çıktı ve küçük bir tantana ile ortadan kayboldu. Rhaenyra (Emma D’Arcy) ve çocuklarının babası Harwin Strong (Ryan Corr) arasında geçen bir ilişki bile görmedik. Beesbury’nin (Bill Paterson) son bölümdeki ölümü bir an için şok ediciydi, ancak Criston Cole (Fabien Frankel) kafasını masaya çarpmadan önce dron lordu ile çok az zaman geçirdiğimiz için görünüşte önemsizdi.

One thought on “Dizipal House Of The Dragon 11.Bölüm Full İzle

  • Ekim 21, 2022 tarihinde, saat 8:31 pm
    Permalink

    bu dizi bitmedi mi yaa ben mi yanlış biliyorum

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir