Dizipal 410 Güncel Giriş Sitesi - Dizipal HD

Dizipal 410 Güncel Giriş Sitesi

Dizipal 410.com güncel giriş adresi son güncel site adresi ne oldu? Dizipal güncel sitesini sizlere sunmak için buradayız.

Dizipal 410 .com adresi yeniden mi değişti?

Dizipal hd olarak dizipal güncel adresini yayınlamaya devam ediyoruz. Dizipal neden kapanıyor? Dizipal Netflix, blutv, exxen, gain ve disney plus orijinal dizi ve filmlerini yasal olmayan platformda ücretsiz yayınladığından dolayı telif hakkından dolayı sürekli değişmektedir.

Dizipal güncel giriş adresi de hemen hemen her gün değişiyor. Dizipal güncel adresi serisi devam ediyor.

  • Dizipal güncel adresi dizipal 407.com üzerinden devam etmektedir.

İzlenilmesi Tavsiye Edilen Güncel Filmler 2022

Emily 
Kategori: Dram

Emma Mackey – Netflix’in S3ks Eğitiminde çok iyi ve yakında Barbie filminde Margot Robbie ile birlikte yer alacak – Wuthering Heights’ın yazarı ve Victorian West Yorkshire’dan efsanevi Brontë kız kardeşlerden biri olan Emily Brontë’yi canlandırıyor.

Ünlü olarak, Emily otuz yaşında ölmeden önce sadece bir roman yazmıştır, ancak bu filmin zekice yaptığı şey, ona neyin ilham verdiğini açıklamaktır: bozkırlardaki çevresinin vahşiliği, her zaman var olan bir hastalık tehdidi ve onunla buharlı bir ilişki. yerel din adamı. Kabul etmek gerekir ki, bu son kısım film için uydurulmuş ve yol boyunca birkaç Brontë hayranını üzmüştür, ancak bu tutkulu film, iki yüzyıl öncesinden bu yazar ailesinin hiç bitmeyen cazibesini ustalıkla yakalayarak, hala hayranlık uyandırıyor.

Cadılar Bayramı Bitiyor
Kategori: Korku

Hollywood telif hakkı Jamie Lee Curtis, yakın zamanda yeniden başlatılan korku serisinin bu son sahnesinde yetmişli yıllarda ün salmış rolüne veda ediyor – dehşete düşmüş bebek bakıcısı Laurie Strode. Laurie artık bir büyükannedir ve hayatındaki travmatik olaylarla anılarını yazarak baş etmeye çalışır. Eski düşmanı, kazan kıyafeti ve acayip maskeyle ünlü kaçan hasta Michael Myers’ın başka fikirleri var. Korkuları çok yeni olmayabilir, ancak Halloween Ends, 63 yaşındaki Jamie’nin (artık tartışmasız her zamankinden daha iyi roller üstleniyor) görkemli formuyla trajik olaylardan nasıl devam edileceğine dair büyük sorular soruyor.

Bay Harrigan’ın Telefonu (Netflix)
Kategori: Dram

Uykulu bir New England kasabası mı? Çocukluk nostaljisi mi? Ürkütücü şeyler mi oluyor? Başka bir Stephen King uyarlaması olmalı. Bu da oldukça iyi, Craig’in hikayesi – zengin, yaşlı bir komşuyla arkadaş olan ve onu akıllı telefon dünyasıyla tanıştıran utangaç bir genç. Ancak Craig’in beklemediği şey, ölü ve gömülü olsa bile yaşlı adamdan telefon almaya devam etmesidir. Jaeden Martell ve Donald Sutherland, büyük korkulardan ziyade zengin karakterlerle dolu bu keyifli ve tüyler ürpertici hikayede başrolde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir