Dizipal 409 Güncel Giriş - Dizipal HD

Dizipal 409 Güncel Giriş

Dizipal 409.com güncel giriş adresini siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz. Dizipal sayesinde birden çok platformdaki dizi veya filmleri sizlere sunuyor.

Dizipal 409.com

Dizipal Güncel giriş adresi yazımızın detaylarında…

2022’nin yarısını çoktan geçtik, bu da filmlerdeki yılın resmen gerçek stok alabileceğimiz bir noktada olduğu anlamına geliyor. Ocak ayından beri derleyip düzenli aralıklarla 2022’nin En İyi Filmleri (Şimdiye Kadarki) listemize ekliyoruz. Bu son bölümde, Esquire’da yalnızca göz atmaya değer olmadığına inandığımız, aynı zamanda yılsonu En İyi 10 listeleri çıkarıldığında beş ay sonra popüler kültür sohbetinde olmaya devam edeceğine inandığımız yeni başlıklar ekledik.

Göreceğiniz gibi, geri sayımımızın en yeni girişleri arasında Hollywood’un son gerçek film yıldızının başrolde olduğu büyük, elden ele dolaşan bir gişe rekorları kıran , zekice hazırlanmış bir çocuk filmi, epik bir Telugu dili ithali ve hatta bir Adam ! Sandler filmi … İşte 2022’nin en iyi filmleri

İşte 2022’nin en iyi filmleri

Gri Adam

Orphan: First Kill

2009’un Orphan’ının ön bölümünün yutturmacaya değer olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz . Ya da 13 yıl sonra gerçekten bir takip gerekiyordu. Öyleyse tahmin et? Yönetmen William Brent Bell’in erken gelişmiş Esther için bir başlangıç ​​hikayesine saplaması orijinalinden daha iyi olabilir. Orphan: First Kill nihayet bize Esther’in aslında 30 yaşında bir akıl hastanesinden kaçmışken evlat edinme sistemine nasıl girdiğine dair bir bakış sunuyor. Korku filmi mantığı!

The Batman

Chip ‘n Dale: Rescue Rangers Animasyon

Kimi

“Geri dönüşünden” bu yana pek çok filmine ilham verdiğimi söyleyemem, ancak üç yıl içinde beş filmden sonra sonunda, yoğun HBO Max ana sayfasında gözden kaçırması çok kolay olan gerçek bir kazanan buldu.

The Northman

Tamamen finansal bir karar olarak, Focus Features gibi küçük bir indie’nin , temelde her şeyi yapan çamur ve kana bulanmış bir Viking destanı yapmak için Cadı ve Deniz Feneri’nin yönetmenine neden 70 milyon dolar verilen bir filmdir.

Dizipal Güncel giriş adresi son güncel olarak dizipal 407.com olarak yayına devam etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir