dizi pal güncel 2022 Film ve Yabancı Diziler - Dizipal HD

dizi pal güncel 2022 Film ve Yabancı Diziler

Netflix, Hulu, HBO Max, Disney Plus ve daha fazlasındaki yeniliklerin en iyileri sizler için sıraladık. İzlenmesi gereken  film ve diziler şu anda yayınlanıyor

Dizipalhd.com haftalık yayın rehberine hoş geldiniz . Her hafta Netflix , Hulu , Amazon Prime , Disney+ , HBO Max ve daha fazlası gibi akış platformlarında bulunan izlenmesi gereken beş film ve TV şovu öneriyoruz .

Pek çok öneri yeni şovlar içindir, diğerleri ise kaçırmış olabileceğiniz radar altı yayınlar veya ayın sonunda bir akış hizmetinden çıkmak üzere olan klasikler içindir.

Bilmemiz gerektiğini düşündüğünüz yeni bir favori filminiz veya şovunuz var mı? Yorumlarda bize bildirin

Filmler 2022

“Beetlejuice”

Bu hafta tamamen Cadılar Bayramı akış rehberiyle gidiyoruz. Tim Burton’ın “Beetlejuice” filmi aslında ürkütücü tatil çevresinde geçmese de, gotik görselleri ve poltergeist temalı kurgusu, önümüzdeki Ekim ayında gösterime girmesini sağlıyor. Başrolde kötü niyetli hortlak olarak Michael Keaton’ın oynadığı “Beetlejuice”, Alec Baldwin ve Wareham’lı Geena Davis’in canlandırdığı yakın zamanda ölen bir çiftin gerçekten öldüklerini keşfetmesiyle başlıyor. Çift, Connecticut’taki evlerini yeni, canlı sahiplerinden kurtarmak için bir “biyo-şeytan kovucu” olan Betelgeuse’u işe aldığında işler hızla ters gider. Çift, kendini beğenmiş heykeltıraş (Catherine O’Hara, “Evde Tek Başına”) ve onun değersiz kocasını (Jeffrey Jones, “Ferris Bueller’s Day Off”) korkutmaya çalışırken, çiftin kızından (Winona Ryder) hoşlanmaya başlarlar.

“The Witch”

Püriten histeri ve okült meseleleri söz konusu olduğunda Salem Cadı Mahkemeleri tüm basını alıyor. New Hampshire’lı Robert Eggers’ın 1692 Salem korkusundan 60 yıl önce isimsiz bir New England kasabasında geçen “The Witch” filminde, dini bir anlaşmazlık sırasında sürgüne gönderilen bir Püriten aileyi kötü güçler kuşattı. Bir cadı yeni doğan bebeğini çaldıktan sonra, aile üyeleri çiftliğe “kötü ruhlar” getirmek için parmaklarını işaret etmeye başlar ve suçun çoğu genç Thomasin’e yüklenir (Anya Taylor-Joy, “Kraliçenin Gambiti” ). “The Witch”, ortalama korku filminiz kadar çok korkutmaya sahip değil, ancak Eggers yine de Taylor-Joy’u yıldızlığa giden bir yola sokan korkunç, atmosferik bir filmi çağrıştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir