Darmaduman Dizisi Hangi Üniversitede Çekildi? - Dizipal HD

Darmaduman Dizisi Hangi Üniversitede Çekildi?

Son zamanların en güzel yerli dizileri arasında yer alan Darmaduman Dizisi çekim yeri bir çok kişi tarafından merak ediliyor. Bu yazımızda sizler için Darmaduman Dizisi detaylarını hazırladık.

27 Ekim 2022 Perşembe akşamı Fox Tv’de yayın hayatına başlayan Darmaduman dizisinin başrollerinde Hafsanur Sancaktutan, Mert Yazıcıoğlu gibi isimler yer alıyor. Darmaduman, Amerikan yapımı Beverly Hills, 90210 dizisinden uyarlama gençlik dizisidir. Peki, Darmaduman nerede çekiliyor?

Darmaduman Dizisi Hangi Üniversitede Çekildi?

Darmaduman dizisi bir üniversite kampüsünde çekiliyor. Fox Tv Darmaduman dizisi çekimlerinin yapıldığı yer İstanbul Piri Reis Üniversitesi. Darmaduman dizisi Özel Piri Reis Üniversitesi Deniz Kıyısında Kampüsünde çekiliyor.

Ayrıca İstanbul’a yeni gelen aile, büyükannelerinin evine yerleşiyor. Büyükanne rolündeki Meral Çetinkaya’nın yaşadığı ev İstanbul’da buluan bu ev müstakil konak.

Darmaduman Dizisi  Uyarlama mı ?

Gençlik ve dram türündeki Darmaduman dizisi yayınlandığı dönemde yediden yetmişe herkesi etkisi altına alan ‘Beverly Hills, 90210’un lokal uyarlamasıdır.

Dizinin Konusu!

Çekimleri Mega Kent İstanbul sınırları içerisinde devam eden dizinin dikkat çeken ilk tanıtımı yayınlandı. Yıllar süren küslüğün ardından, İstanbul’daki baba evine dönmek zorunda kalan Harun ve ailesinin, değişen yeni hayatı ve çevresinden kesitler gördüğümüz tanıtım, diziye dair heyecanı artırırken oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Darmaduman, gençlerin kendilerini, hayatı, arkadaşlığı ve aşkı keşfettikleri yolculuklarında yetişkinlerin de gençlikleriyle hesaplaşmalarını ve kendilerini yeniden bulma hikayeleri ile karşımıza çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir