‘Avatar 2: Suyun Yolu’ Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Dizipal HD

‘Avatar 2: Suyun Yolu’ Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey

2009 yapımı Avatar’ın uzun zamandır beklenen devam filminin Aralık ayında çıkması planlanıyor. Avatar nihayet uzun zamandır beklenen bir devam filmi alıyor.

Avatar: The Way of Water adlı yeni film, orijinal filmin ana karakterleri Jake Sully (Sam Worthington) ve Neytiri’nin (Zoe Saldaña) ebeveyn olarak yeni bir maceraya atılmalarını konu alıyor.

Merakla beklenen film bir süredir üzerinde çalışılıyor . İlk filmin 2009’daki inanılmaz başarısının ardından, devam filmi planları 2010’da resmi olarak açıklandı , ancak yapım gecikmeleri asıl gösterimi geciktirmeye devam etti.

Şimdi, neredeyse 13 yıl sonra hayranlar nihayet Pandora’ya dönebilecekler. Avatar 2’ye ek olarak , Avatar 3’ün ikinci filmle arka arkaya çekilmesi ve 20 Aralık 2024’te gösterime girmesi bekleniyor .

Ön gösterimler, eleştirmenleri ikinci Avatar filmi hakkında çılgına çevirdi.

Rotten Tomatoes ve Fandango’dan Erik Davis, devam filminin “Avatar’dan daha büyük, daha iyi ve daha duygusal olduğunu, filmin görsel olarak nefes kesici, içgüdüsel ve inanılmaz derecede sürükleyici olduğunu söyledi. Hikaye, gösteri, maneviyat, güzellik – bu, film yapımı ve hikaye anlatımıdır. mutlak en iyisi.”

Onaylanan oyuncu kadrosundan çıkış tarihine kadar Avatar: The Way of Water hakkında bilmeniz gereken her şey burada.

Avatar: Suyun Yolu oyuncu kadrosunda kimler var ?

Worthington ve Saldaña’ya ek olarak, Sigourney Weaver ve Stephen Lang de sırasıyla Kiri ve Albay Quaritch rollerini yeniden canlandıracaklar.

Avatar: Suyun Yolu Konusu Nedir ?

Filmin resmi bir günlüğüne göre film, Jake ve Neytiri’nin ailesini ve “onları takip eden belayı, birbirlerini güvende tutmak için yaptıkları mesafeleri, hayatta kalmak için verdikleri savaşları ve katlandıkları trajedileri” konu alıyor.

En çok ilk Avatar filmi ve Titanic’teki çalışmalarıyla tanınan James Cameron, filmin yönetmeni olarak geri dönüyor. Cameron, Jon Landau ile birlikte filmin yapımcılığını da üstleniyor ve senaryo, Cameron, Jaffa, Silver, Josh Friedman ve Shane Salerno’nun bir hikayesine dayanarak Rick Jaffa ve Amanda Silver tarafından yazılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir