Ateş Kuşlarındaki Hüma Karakterini Canlandıran Lilya İrem Salman Kimdir? - Dizipal HD

Ateş Kuşlarındaki Hüma Karakterini Canlandıran Lilya İrem Salman Kimdir?

Ateş Kuşlarındaki Hüma Karakteri Kimdir?
Yönetmeni Benal Tairi’nin olduğu Ateş Kuşları dizisindeki Hüma, dizinin ana karakterleri arasındadır. Ateş Kuşları’nın önemli karakterinden olan Hüma, Barbaros’dan hoşlanıyordur. Hüma karakteri, Menderes ile Nazmiye’nin tek çocuğudur. Hüma karakterine oyuncumuz Lilya İrem Salman canlandıracaktır. Bizde genç oyuncumuz Lilya İrem Salman’ı tanıtacağız ve Lilya İrem Salman kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde oynamıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Bekar mı, birlkikte olduğu birisi var mı? Gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Lilya İrem Salman Kimdir?
23 yaşında olan genç oyuncumuz Lilya İrem Salman, 1999 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Liseyi Fettah Tamince Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi’nde bitiren Lilya İrem Salman, Haliç Üniversitesi Konservatuvarı Tiyatro bölümünden eğitimini sürdürmektedir. Kamera karşısına ilk kez 2021 senesinde Kardeşlerim dizisiyle geçen oyuncumuz özellikle ilk dizisinde canlandırdığı Talya karakteriyle ilgi toplamıştır. Oyuncumuz Erdem Ergüney menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır.

Lilya İrem Salman EBekar Mı, Birlikte Olduğu Birisi Var Mı?
23 yaşında olan genç oyuncumuz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmeyi sevmeyen ve özel hayatını uzak yaşamayı tercih eden Lilya İrem Salman, sektörde yeni olduğu için daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bu sebepten de Lilya İrem Salman’ın hayatında bilinen birisi yoktur.

Lilya İrem Salman’ın Resmi Instagram Hesabı Nedir?
Sektörde yeni olan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 53 gönderisi ve 701 bin takipçisi bulan oyuncumuz Lilya İrem Salman’ın resmi Instagram hesabı: @lilyairem’dir.

Lilya İrem Salman Oyandığı Diziler
Ateş Kuşları – Hüma
2021-2022 Kardeşlerim – Talya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir