Ateş Kuşları Dizisindeki Mercan Karakterini Canlandıran Hande Soral Kimdir? - Dizipal HD

Ateş Kuşları Dizisindeki Mercan Karakterini Canlandıran Hande Soral Kimdir?

Ateş Kuşları Dizisindeki Mercan Karakteri Kimdir?
Atv’nin sevilen dizileri arasında olan Ateş Kuşları, Mercan karakteri dizinin başrolünde oynamaktadır. Köksüzler grubunun aile rolünde olan Mercan karakteri, Ali’ye seviyordur. En büyük korkusu ailesinin dağılması olan Mercan, Gülayşe’yi çok sevmektedir ve onun gerçekleri öğrenmesinden çok korkmaktadır. Mercan’ın annesi hapise düşünce yetiştirme yurduna yerleştirilmiştir daha sonra da yurttan kaçıp Çatal’ın eline düşmüş kimsesi olmayan bir kızdı. Bunun ardından ise Ali le tanışarak kendine sokak çocuklarından bir aile oluşmuştur. Ateş Kuşları’nın başrolünde oynayan Mercan karakterini Hande Soral canlandırmaktadır. İzleyiciler Mercan karakterini canlandıran Hande Soral’ı da merak etti. Bizlerde Hande Soral kimdir? Daha önce hangi dizilerde oynamıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Bekar mı, birlikte olduğu birisi var mı? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları cevaplamaya çalışacağız.

Hande Soral Kimdir?
3 Şubat 1987 senesinde Bursa İnegöl’de ddoğan Hande Soral, Komedi Dükkanı’nın bir bölümünde sahneye konuk oyuncu şeklinde çıkmıştır. Program bitiminde yapımcı tarafından oyunculuk teklifi alan Hande Soral bu şekilde sektöre girmiştir. Aynı sene Küçük Kandınlar dizisinin başrolünde oynayan oyuncumuz özellikle bu dizide canlandırdığı Armağan karakteriyle ilgileri toplamıştır. Kendi gibi oyuncu olan Bensu Soral’ın ablası olan Hande Soral en son Müstakbel Damat filminde oynamıştır.

Hande Soral’ın Oynadığı Diziler
2008-2011 Küçük Kadınlar – Armağan Gezicii
2011 Bir Günah Gibi – Figen
2012-2013 Alev Alev – Ümran
2013 Fatih – Gevherhan Sultan
2014 Çalıkuşu – Azelya
2014-2015 Yılanların Öcü – Fatma
2016 Kalbim Yangın Yeri – Leyla
2017 Evlat Kokusu – Zeynep
2017 İsimsizler – Handan
2018-2019 Diriliş Ertuğrul – İlbilge Hatun
2021 Bir Zamanlar Çukurova – Ayla Ümit Kahraman
2022 Alef: Mâl-i Hülya – Su Demir
2023 Ateş Kuşları – Mercan

Hande Soral Bekar Mı, Birlikte Olduğu Birisi Var Mı?
Oyuncumuz Hande Soral, 2017 senesinin ekim ayında 2,5 senedir birlikte olduğu meslektaşı İsmail Demirci ile evlenmiştir. Mutlu bir birliktelikleri olan ünlü çift 2022 senesinde oğulları Ali doğmuştur.

Hande Soral’ın Resmi Instagram Hesabı Nedir ?
Oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve oynadığı projeler hakkında sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram da 374 gönderisi ve 2 milyondan fazla takipçisi olan oyuncumuz Hande Soral’ın resmi Instagram hesabı: @handesoral’dır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir